0 212 569 09 39
Anasayfa / Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama Fabrikası Telefon: 0 212 569 09 39

Bağcılar halı yıkama fabrikası olarak; Hamidiye Halı Yıkama güvencesi ile İstanbul Bağcılar’da halı yıkama, koltuk yıkama ve stor perde temizliği gibi temizlik ihtiyaçlarında memnuniyet garantili hizmet sunuyoruz. Bağcılar halı yıkama ve temizlik şirketi olarak alanında titiz ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinen Bağcılar Halı Yıkama, sürekli kendisini yenilmeye ve gelişen teknolojileri yakından takip etmeye devam etmektedir. Bağcılar Halı Yıkama olarak hazırladığımız yaz sezonu kampanyalarımız ve Bağcılar Halı Yıkama firmamıza üye olan müşterilerimize özel indirimlerimizle diğer Bağcılar halı yıkama fabrikalarına göre çok daha iyi bir hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama İle Güler Yüzlü Hizmet

Hayatımızın her alanına girmiş ve gün içinde sürekli temas etmek zorunda kaldığımız eşyalardan biri olan halılarımız, adeta bakteri, kir ve toz yumağı haline dönüşmektedir. Sizler evinizdeki bu tehlikenin farkında olmasanız da, bu sıkıntıdan kurtulmak için 0 212 569 09 39 / 0 538 871 09 39 numaralı Bağcılar halı yıkama çağrı merkezimizi arayarak, Bağcılar halı yıkama servisimizden yardım isteyebilirsiniz. Bağcılar halı yıkama konusunda uzman olan ve işine gereken önemi veren güler yüzlü ekibimiz, randevu saatinde kapınızda olacaktır.

Bağcılar halı yıkama irtibat numaralarımızdan günün her saatinde bizlere ulaşabilir ve ister bilgi, ister randevu alabilirsiniz. Sizlerde halılarınızın kapınızdan alınıp tertemiz yıkandıktan sonra uygun bir fiyata güvenle kapınıza kadar getirilmesini istiyorsanız bizi tercih edin. Bağcılar halı yıkama firmamız,  bünyesinde çalışan uzman personeliyle ekip ruhuna inanarak sizlerin daha sağlıklı ortamda yaşayabilmesi adına hijyen konusuna fazlasıyla riayet etmektedir.

Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz

Gelişen teknolojiyle birlikte halı yıkamanın kaçınılmaz olduğu bu devirde, Bağcılar halı yıkama fabrikası olarak sizlerden gelen olumlu dönütler sayesinde İstanbul’da gün geçtikçe popüler olmaya devam ediyoruz.

“Halı yıkamaya ne gerek var” deyip evde kendi imkânlarınızla yıkamaya çalıştığınız halılarınızın aslında sadece %30 civarında temizlendiğini biliyor muydunuz? Yapılan araştırmalara göre evdeki bir halıda, yılda yaklaşık 4 kg toz birikir. Bu tozlar alerjik hastalıklar başta olmak üzere birçok hastalığı tetikler ve özellikle yaşlılar ile çocukları büyük bir risk altına alır. Bu nedenle halılarınızı her türlü toz ve kirden dezenfekte etmek için halılarınızın her hafta normal şekilde, aylık olarak da yoğun bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Sağlığınıza riske atmak, üç beş kuruşa aldanmak yerine halı yıkama işini, bizim gibi yani Bağcılar halı yıkama fabrikası kriterlerine sahip, işinin uzmanı olan firmalara bırakın. Bağcılar halı yıkama adı ile bizler yıllardır dededen toruna bu işi yapmaktan onur ve gurur duymaktayız. Sizlerden gelen olumlu bildirimler sayesinde de Bağcılar halı yıkama firmamızın gücüne güç katmaktayız. Bunca yıl ne yıkamaya verdiğiniz halılarınıza herhangi bir açıdan zarar verdik ne de servislerimizi geciktirdik. İşte Bağcılar halı yıkama olarak sahip olduğumuz değerler ve bizi tercih etme nedenleriniz;

 

Bağcılar Halı Yıkama: Halı Yıkama Süreci İle İlgili Hizmetlerimiz

Ücretsiz olarak sunduğumuz Bağcılar halı yıkama servisimizle kapınızdan aldığımız halılarınızı, halı yıkama bölümüne almadan önce toz alma makinesinden geçiriyoruz. Bu sayede halılarınızdaki toz, kırıntı, saç teli, vb. maddeler arındırılmış oluyor. Toz alma makinesinden (toz dolabı) geçirilen halılarınız, kimyasal değeri düşük halı yıkama şampuanlarımız ile tam otomatik sanayi tipi makinelerde, otomatik bant sistemli fırçalar yardımıyla yıkanır. Bu esnada halınızın sadece ön kısmı yıkanmakla kalmaz, arka kısmı da yıkanmış olur. Bağcılar halı yıkama fabrikamızdaki tam otomatik yıkama makinesinde güvenle yıkandıktan sonra çıkarılan halılarınız, sıkma makinesine (santrifüj) sokulur. Tabi halınız makineye gelişigüzel olarak alınmaz öncelikle halınızın cinsine göre makine uygun devire ayarlanır. Uygun devire getirilen makine, halınızdaki fazla suyu atmak için sıkma işlemine geçer. Bu işlemle birlikte halınızın kuruma hızı daha da artmış olur.

Sıkma makinesinden çıkarılan halılarınız, havalandırma askıları dediğimiz askılıklara asılır. Belli bir süre askılıklarda bekletilen halılarınız, havalandırma işlemi tamamlandıktan sonra Bağcılar halı yıkama fabrikamızdaki özel kurutma odasına alınır. Bu odalarda sıcak hava üfleyen ve ortamın nemini çeken elektrikli cihaz yardımı ile ortalama 6-8 saat boyunca kurutulur. Halılarınız kurutulduktan sonra hav alma makinesine alınarak halınızın yüzeyi yatımına taranır. Bu sırada lekesi çıkmayan kirli halılar, ayırt edilerek tekrar yıkama bölümüne gönderilir. İşlemi biten halılarınız, müşteri numarasına göre paketlenerek Bağcılar halı yıkama fabrikamızdaki tecrübeli personellerimiz tarafından ambalajlanır. En yakın servis bölgesine görevlendirilen araçlarımızla hiç zaman kaybetmeden siz değerli Bağcılar halı yıkama firmasını tercih eden müşterilerimize ücretsiz servisimiz sayesinde kapıda ödeme kolaylığı ile sizlere teslim edilir.

Bağcılar Yalı Yıkama Olarak; Her Türlü Halı Yıkamak Bizim İşimiz

Bağcılar halı yıkama şirketi olarak; acemi ya da bir diğer adı ile merdiven altı ortamlarda halı yıkama yapan halı yıkama firmaları gibi ne yıkadığını bilmeyen bir firma değiliz. Bağcılar halı yıkama fabrikamızın uzman ustaları ile cinsine ve kalitesine göre her tip halı yıkamaktayız. Bağcılar halı yıkama olarak hizmet verdiğimiz halı çeşitleri:

 

Ayrıca Hamidiye Halı Yıkama markası altında Bağcılar halı yıkama ismi ile verdiğimiz hizmet sadece halı yıkamakla sınırlı kalmayıp, profesyonel bir firma olarak; Yerinde Halı Yıkama, Kreş, Cami, Otel gibi toplu mekânların halı yıkama işlemini yapmaktayız ve her türlü eşyanıza overlok yapımı için hizmet vermeye başladık. Bağcılar halı yıkama şirketimiz, Bağcılar’da halı yıkama olarak kurulduğu günden bu yana halı yıkama sektörünü baştan sona takip eden ve en son teknolojik ürünlerle en iyi halı yıkama işlemini yapmaktadır.

Halı Yıkama Konusunda Altın Öğütler

Bağcılar halı yıkama olarak; Bağcılar’da başlayıp İstanbul’un dört bir tarafına uzanan dededen toruna aldığımız bu hizmeti, Bağcılar halı yıkama firmasına gönül veren siz kıymetli müşterilerimiz sayesinde bugünlere taşıdık. Şimdi sizlere bu yolda edindiğimiz tecrübelerimiz dâhilinde, birkaç önerimiz olacaktır:

 

Sizlerden gelen mesajları inceledik ve en çok gönderilen soruları sizler için aşağıda derledik: 

Halıları;

Neden yıkamam / yıkatmam gerekir?

Ne sıklıkla temizletmem gerekir?

Halıların;

Kaymaması için alternatif çözümler neler olabilir?

Temizlenmesi sağlık konusunda katkı sağlar mı?

Temizliğinde nelere dikkat etmemizi önerirsiniz?

Yıkanması esnasında nasıl bir yöntem ve materyal seçiyorsunuz?

 Bağcılar Halı yıkama fiyatları;

Nasıl belirlenir?

Arasında neden bu kadar fark var? gibi aklınızı karıştıran tüm sorularınızın cevabını Bağcılar halı yıkama firmamızın halı yıkama anlayışı ve tecrübesinde bulabilirsiniz.

Bağcılar Halı Yıkama Şikâyet ve Geri Bildirim Hattımız

Halı yıkama konusunda hizmet veren Bağcılar halı yıkama firmamızdaki çalışanlarımız, bilgili, tecrübeli ve güler yüzlü hizmet konusunda oldukça başarılı olup sizlere tam güven vereceklerinden hiç şüpheniz olmasın. Bağcılar halı yıkama firmamızda halılarınız tam otomatik halı yıkama sistemiyle, personel ekibimiz tarafından yıkanmaktadır. Burda profesyonel kelimesinin altını çizmek isteriz ki, bildiğiniz üzere piyasada birçok amatör firma bulunmakta ve bunlar bilinçsiz bir şekilde çalıştığından dolayı halılarınıza fazlaca zarar vermektedir. Böylece yıkamaya verdiğiniz her ürünün ömrü kısalmaktadır.

Bağcılar halı yıkama şirketimizin hizmet anlayışı gereği, sizlerden gelen her türlü değerlendirmelere, geri bildirimlere daima açığız. Sizlere ve sevdiklerinize sağlıklı bir yaşam alanı sunabilmek amacıyla, bize fırsat tanımak adına hiç çekinmeden Bağcılar halı yıkama 7/24 sosyal medya hesaplarımızı ya da 0 212 569 09 39 / 0 538 871 09 39 numaralı çağrı merkezimizi kullanarak ister randevu almak için isterse hakkımızda geri bildirim sağlamak için bizleri arayabilirsiniz. Bağcılar halı yıkama fabrikamızı tercih eden siz kıymetli müşterilerimizden gelecek herhangi bir olumsuz değerlendirme bizleri incitmez bilakis kendimizi görmemiz açısından bizlere bir fırsat sunar. Bağcılar halı yıkama firmamızın çalışma ortamı ve şartlarını Bağcılar halı yıkama web sayfamızdan takip edebilirsiniz. Hamidiye Halı Yıkama güvencesi ile halı yıkama hizmeti sunan Bağcılar halı yıkama ve Esenler Halı Yıkama olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bağcılar’da En İyi Halı Yıkama Uygulamaları

Bağcılar halı yıkama olarak halı yıkama sektöründe edindiğimiz tecrübelerimiz ve son sistem halı yıkama makineleri ile donatılan halı yıkama fabrikamızda, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz birinci sınıf hizmet anlayışı ve rakipsiz Bağcılar halı yıkama fiyatları ile Bağcılarda en iyi halı yıkama fabrikaları arasında ilk sırada yer aldık. Bağcılar halı yıkama fabrikası olarak ücretsiz servis hizmetimiz ile kapınızdan aldığımız halı, kilim, yolluk, battaniye, yorgan ve stor perde gibi ürünlerinizi en iyi halı temizlik ürünleri kullanarak, ilk günkü haline getiriyoruz.

Siz de Bağcılar’ halı yıkama ihtiyaçlarınızda bizi seçerek en iyi halı yıkama hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Bağcılar halı yıkama fabrikası telefon numaralarımız; 0 212 569 09 39 / 0 538 871 09 39 / 0 555 046 09 39

Bağcılar halı yıkama Servis Bölgelerimiz:

 

Bağcılar Halı Yıkama bir Hamidiye Halı Yıkama kuruluşudur.

Bağcılar Halı Yıkama Facebook

Yün Halı Yıkama

Garantili Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 569 09 39