0 212 569 09 39
Anasayfa / Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak, Başakşehir’in tarihçesi ile ilgili kaleme aldığımız bu yazımızda Başakşehir’in dünü ve bugünü hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak tüm temizlik ihtiyaçlarınızda bize; 0 212 569 09 39 ya da 0 538 871 09 numaralı telefonlarımızdan arzu ettiğiniz an ulaşabilirsiniz. Başakşehir halı yıkama fabrikamız, hafta içi ve hafta sonu Başakşehir halı yıkama ücretsiz servisi ile Başakşehir’de tüm mahallelerde hizmetinizdedir.

Türkiye’nin önemli takımlarından biri olan Başakşehir’e de adını veren Başakşehir, İstanbul’un 2009’da kurulan yeni ilçelerindendir. Yeni bir yerleşim yeri olmasının verdiği avantajla da güzel bir görünüme sahiptir. İstanbul Atatürk Havalimanı Başakşehir arası 25 dakika mesafededir.

Başakşehir halı yıkama fabrikamızın fiyat seçeneklerine göz gezdirerek hızlıca uygun fiyatları ile halı yıkama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Başakşehir halı yıkama dışında stor perde yıkama ve koltuk yıkama gibi temizlik ihtiyaçlarınızda da Başakşehir halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Başakşehir halı yıkama

Başakşehir halı yıkama

Başakşehir Halı Yıkama: Başakşehir Hakkında

Başakşehir halı yıkama ismi ile İstanbul Avrupa yakasında birçok bölgeye halı yıkama hizmeti sunduğumuz Başakşehir’in Tarihçesi: Osmanlı döneminde baruthanede çalışan ve sonraları azat edilen Ermeni vatandaşların bu bölgede yaşamasından dolayı Başakşehir’in eski adı, Azatlık’tır.

Daha sonraları bölgeye gelen Resneli Niyazi Bey’in kurduğu çiftliğin adı olan Resneli Çiftliği ile de tarih kitaplarında yer alkmaktadır. Birçoğumuz Başakşehir deyince, düzgün apartman sitelerinin olduğu bir modern yerleşim yerini düşünüyor ama bu bölge İstanbul’un en eski yaşam alanlarından biri olan Başakşehir’e aittir.

Başakşehir halı yıkama olarak, Başakşehir ilçesinde ilk ve mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisi olan Altınşehir/Yarımburgaz mağaralarını ziyaret etmenizi kesinlikle öneriyoruz. Çünkü bu mağaralar İstanbul’un bilinen ilk yerleşim yerleridir. Alt paleolitik çağda başlamış olan yerleşim 220.000 yıl öncesine tarihlenir. Hemen yakınında yer alan bir Bizans kilisesi kalıntıları da görülmeye değer yapılardandır.

Aracınızla mağaraların güneyine doğru biraz ilerlerseniz karşınıza eski Türk filmlerinde de sıkça kullanılmış olan taş ocakları çıkar, kendinizi bir anda tarihin içerisinde bulursunuz. Osmanlı döneminde kullanılmış Azatlı Baruthanesi, Şamlar baruthanesi ve Şamlar su bendi ile Resneli çiftliği ilçenin diğer görülmeye değer tarihi mekanlarıdır. Bahçeşehir merkeze doğru yol aldığınızda da prehistorik dönemlere ait kalıntıları görebilirsiniz.

Başakşehir Parkları ve Dinlenme Alanları

İlçenin en gelişmiş semtlerin Bahçeşehir’e doğru yol almışken Başakşehir Gölet Parkı’nı görmeden dönmeyin. Gölet ve çevresi size tam günlük bir eğlence ve keyif sunar. Alternatif bir rota isterseniz de Şamlar Tabiat Parkı’na mutlaka uğramalısınız. 50.000 dönüm arazi üzerine kurulu, 6 giriş kapısı bulunan park içerisinde Şamlar Mesire Yeri, sosyal tesisler, oturma alanları, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanları mevcut. Bitki örtüsü, ağaçları ve faunasıyla, doğayla başbaşa saatler geçirebileceğiniz ender yerlerden biridir Şamlar Tabiat Parkı.

Oturup dinlenmek, biraz sosyalleşmek ve yemek ihtiyacınız doğduysa da Sular Vadisi’ne gitmelisiniz. Alışveriş Merkezi, restoran ve kafeler, sosyal tesisler, spor alanları ve 20.600m²’lik yürüyüş yollarıyla İstanbul’daki en büyük ve düzenli sosyal donatı alanlarındandır. Yaz aylarında Başakşehir’i ziyaret ediyorsanız Sular Vadisi içerisindeki amfi tiyatroda bir konsere de denk gelebilirsiniz. Özellikle akşamüstü keyfi yaşamak istiyorsanız Sular Vadisi’nde geçireceğiniz birkaç saat size fazlasıyla yetecektir.

Atatürk Olimpiyat Stadı’nın da yer aldığı Başakşehir’de spor kompleksleri ve parklarının sayısı da bir hayli fazladır. Fırsat bulursanız, temiz hava içerisinde biraz da spor yapmalısınız, gençliğinize gençlik katar. Başakşehir yeme-içme alternatifleriniz de çokça bulunur. Başakşehir restoranları kebaptan fast food’a, simitten şark sofrasına kadar birçok farklı mutfağı deneyebileceğiniz bir çeşitlilik sunar. Başakşehir’de otel ya da konaklama konusunda da sıkıntı çekmezsiniz. Zira, 5 yıldızlı otellerden butik otellere, seçim yapabileceğiniz bir çok konaklama imkanı da mevcut.

Profesyonel Hizmet: Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama fabrikasının profesyonel hizmet anlayışı ile sunduğu temizlik seçenekleri için bize ulaşabilirsiniz. Başakşehir halı yıkama, Başakşehir’de en güvenilir halı yıkama firmalarından biridir. Başakşehir halı yıkama fabrikasının sunduğu profesyonel temizlik hizmetlerini denemek için, Başakşehir halı yıkama fabrikası çağrı merkezimizi günün yirmi dört saati arayabilir, Başakşehir halı yıkama firmasının cazip fiyatları ile sunduğu halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Başakşehir Halı Yıkama Servis Bölgeleri:

 

İşte Başakşehir halı yıkama fabrikası telefon numaraları: 0 212 569 09 39 / 0 538 871 09 39

Başakşehir halı yıkama firmasını sosyal medyada da takip edin, en güncel kampanyalardan ilk önce siz haberdar olun. Başakşehir halı yıkama fabrikası sosyal medya adresleri şu şekildedir:

Başakşehir halı yıkama Instagram

Başakşehir halı yıkama Twitter

Başakşehir halı yıkama Facebook

Başakşehir halı yıkama fabrikası diğer bölgelerimiz şu şekildedir:

 

Başakşehir halı yıkama Esenler halı yıkama fabrikası markası olan Hamidiye Halı Yıkama kuruluşudur. Başakşehir halı yıkama fabrikası müşteri hizmetleri ve destek hattı telefon numaraları: 0 212 569 09 39 / 0 538 871 09

Yün Halı Yıkama

Garantili Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 569 09 39