0 212 569 09 39
Anasayfa / Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama 0 212 569 09 39

Güngören halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin sıklıkla sorduğu soruların tamamını yanıtlamanın gayreti içerisindeyiz. Güngören halı yıkama ismi ile halı yıkama hizmeti sunduğumuz Güngören halı yıkama tesisimizde yaptığımız halı yıkama aşamaları hakkında aklınıza takılan birçok soru ve konunun cevabına Güngören halı yıkama makalemizden ulaşacağınızı belirtmek isteriz.

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Esenler halı yıkama güvencesi ile hizmet veren firmamıza acil olarak ulaşmak isteyen müşterilerimiz ise; 0 212 569 09 39 / 0 538 871 09 39 numaralı telefonlarımızdan müşteri hizmetlerimize ulaşabilir. İşte Güngören halı yıkama firmamız hakkındaki diğer bilgiler…

Güngören Halı Yıkama Tanıtım Filmimiz:

Güngören halı yıkama Fabrikasının Halı Yıkama Fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

Güngören halı yıkama firmamızda halı yıkama fiyatları halı model ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. En çok evlerinizde olan halı türlerinin fiyatları ise, makine halısı metre kare 5 TL, Shaggy  ve Makine Yün Halısının metre karesi 6 TL’dir. Güngören halı yıkama ayrıcalığı ile Güngören ve mahallelerinde sunduğumuz diğer halı yıkama fiyatlarımızı öğrenmek için, Güngören halı yıkama fabrikamızı telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Güngören Halı Yıkama Fabrikası

Güngören Halı Yıkama Fabrikası

Servis Hizmetiniz Var mı?

-Halılarınız Güngören halı yıkama fabrikamızın ücretsiz servis hizmeti ile evinizden teslim alınıp sonrasında yeniden teslim ederken de aynı şekilde Güngören halı yıkama ücretsiz servisimizle sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Halı Temizliğini Makine ile mi yapıyorsunuz?

Güngören halı yıkama fabrikamızda halı yıkama uygulamalarımız son sistem ve tamamen otomatik halı yıkama makineleri ile el değmeden, hijyenik ortamda yapılmaktadır. Öncelikle özel makinemiz ile halılarınızın toz alma işlemi gerçekleştiriliyor. Sonrasında 8 fırçalı makinemiz ile halılarınız yıkanıyor ve sıkılma işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak özel kurutma makinemiz ile halılarınız kurutulup özel alanımızda belirli bir süre bekletilip havalandırıldıktan sonra paketlenerek tarafınız aranarak istemiş olduğunuz saatler içerisinde sizlere Güngören halı yıkama firmamızın ücretsiz servisi ile teslim edilmektedir.

Kaç Yıllık Bir Firmasınız?

Güngören halı yıkama olarak 10 yıldır halı yıkama konusunda hizmet vermekteyiz. Birçok problemli halı ile uğraştığımız için karşımıza çıkacak birçok sorunu olağan bir şekilde çözebilmekteyiz.

Halı Yıkamada Garanti Veriyor musunuz?

Güngören halı yıkama fabrikası olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ticari kardan çok daha önemli olduğunu kabul gören Güngören halı yıkama firmamız, sizlerin memnuniyeti konusunda son derece hassasiyet göstermektedir.

Güngören halı ve koltuk temizleme Fabrikası Çalışma Saatleri Nedir?

Güngören halı yıkama fabrikamız haftanın 7 günü pazar dahil açıktır. Güngören halı yıkama servis saatlerimiz 08:00 ile 22:00 arasında gün boyunca devam etmektedir.

Bilgi ve halı yıkama talebi için sizi hangi saatlerde arayabiliriz?

Güngören halı yıkama müşteri destek hattımız 7/24 aktiftir. Bizi; 0 212 569 09 39 numaralı telefonumuzdan 7/24 istediğiniz saatte araya bilir, bilgi ve talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca Güngören halı yıkama WhatsApp numaramız 0 538 871 09 39 ile de bize ulaşabilirsiniz.

Halı Temizleme Ücretlerini Ne zaman alıyorsunuz?

Güngören halı yıkama firmamızdan hizmet aldığınızda halı temizleme ücretini halılarınız yıkanıp sizlere teslim edildikten sonra yapıyorsunuz. Halılarınızı evinizden alırken ne kadar ödeme yapmanız gerektiği Güngören halı yıkama fabrikası müşteri hizmetlerimiz tarafından sizlere bildirilecektir.

Güngören halı yıkama servis bölgelerimiz:

 

Güngören halı yıkama fabrikası olarak sizlerden gelen soruları yanıtladık. Aynı şekilde sizden gelecek olan farklı sorular doğrultusunda Güngören halı yıkama makalemiz güncellenmeye devam edecektir. Güngören halı yıkama telefon: 0 212 569 09 39 / 0 538 871 09 39

Güngören halı yıkama fabrikasını Facebook‘ta da takip edebilirsiniz.

Yün Halı Yıkama

Garantili Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 569 09 39