0 212 569 09 39
Anasayfa / Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama ve temizlik firması olarak; İstanbul Esenler’de bulunan Hamidiye Halı Yıkama tesisimizde; halı, kilim, yolluk, yorgan, battaniye ve stor-zebra perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Esenler halı yıkama firmamız bünyesinde sunmuş olduğumuz evde koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerimiz ile de siz değerli Esenlerli müşterilerimizi gerçek temizlikle buluşturuyoruz. İşte Esenler Halı Yıkama fabrikası müşteri hizmetleri telefon numaraları: 0 212 569 09 39 ya da 0 538 871 09 39

Esenler halı yıkama fabrikamızdaki çalışanlarımız halı yıkama alanında yılların tecrübesine sahiptir ve her model halının yıkama işlemleri konusunda son derece bilgiye sahiptir. Bu nedenle Esenler halı yıkama fabrikamıza gönül rahatlığı ile halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Halılarınızda Hijyeni Hissedeceksiniz

Esenler’de bir numaralı halı yıkama fabrikası olan Esenler halı yıkama firmamız; Esenlerli ev hanımları tarafından ısrarla tavsiye edilmektedir. Esenler’de halı yıkama ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih etmenizden dolayı mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz. İstanbul Esenler’de en son teknolojiye sahip Esenler halı yıkama tesisimizde sektördeki 20 yılı aşkın deneyimimizle Esenler halı yıkama olarak siz değerli Esenler sakinlerine en iyi halı yıkama deneyimini sunmak için birçok yeniliğe fabrikamızı eşsiz sistemlerle donattık.

Esenler Halı Yıkama Tanıtım Filmi

Bundan dolayı sizin ve ailenizin sağlığı için temiz halılara sahip olmamın vereceği konforu sağlamak için ciddi anlamda yatırımlar yaptık. Ayrıca, Esenler halı yıkama olarak halı yıkama dışında halıdaki lekelerle de ciddi anlamda mücadele etmekteyiz. Esenler halı yıkama fabrikamızdaki lekelerle mücadele için kurduğumuz laboratuvarda halıdaki tüm lekeleri çıkartabilmekteyiz.

Esenler halı yıkama fabrikamızdaki ustalarımız, halınızın yıkanması dışında kirli halıda var olan sizin ve ailenizin sağlığına zararlı etki yapan tüm istenmeyen bakteri, koku, toprak, kirletici maddeler ve alerjenleri temizleme konusunda bir takım özel meziyetlere sahiptir.

Hamidiye Esenler Halı Yıkama İle %100 Memnuniyet Garantisi

Esenler halı yıkama fabrikamızdan hizmet aldığınızda size % 100 memnuniyet garantisi ile hizmet sağladığımızı her fırsatta vurgulamaktayız. Esenler halı yıkama firmamızın profesyonel halı temizleme hizmetleri sırasında ya da sonrasında herhangi bir problem ortaya çıkması durumunda size hiçbir ekstra ücret yansıtmadan, Esenler halı yıkama fabrikamızdan almış olduğunuz hizmeti aynı şekilde tekrarlamaktayız.

NEDEN ESENLER HALI YIKAMA FABRİKASI?

Halı yıkama ihtiyaçlarınızda Esenler’de seçim yapmakta kararsız kalabileceğiniz çok sayıda Esenler halı yıkama ve temizlik şirketi olduğunu biliyor ve halılarınızı yıkatma konusunda hangi şirkete güvenip halı teslim edeceğiniz konusunda endişelerinizi anlıyoruz. Esenler’de her gün açılan ve Esenler halı yıkama adı altında ucuz halı yıkama yapan merdiven altı atölyelerin olması bizim gibi köklü firmaları da ne yazık ki zor durumda bırakmaktadır.

İnternette De Bir Numarayız!

Şartnamelerimizdeki gerekli koşulları karşılamadan halı yıkama yapan ve sonrasında müşteriyi zor durumda bırakan firmalardan en az sizler kadar bizler de muzdarip durumdayız. Bu şekilde halı yıkadığını iddia eden kaçak atölyeler ne yazık ki halılarınızı mahveder ve halınızda tamiri mümkün olmayan hasarlara yol açmaktadır. Bu yüzden, Esenler halı yıkama fabrikası seçerken öncelikle bir web sitesinin olup olmadığını ve Dünyaca ünlü arama motoru Google’a Esenler halı yıkama yazıldığında ilk sayfada yer alıp almadığını sormak sizin menfaatinize olacaktır. Tüm bu uyarıları dikkate alırsanız bir sorun yaşamazsınız.

Ayrıca İnternet ortamında ya da sosyal medyada Esenler halı yıkama yazdığınızda firmamızı görerek, halı yıkama ayrıcalıklarımızla tanışabilirsiniz. İnternet ortamında bizi araştırdığınızda Esenler’in en iyi halı yıkama fabrikası olduğumuzu ve halı yıkama ihtiyaçlarınız için doğru seçimi yaptığınızı göreceksiniz. Siz de Esenler’de profesyonel halı yıkama hizmetleri sunan bir temizlik firması arıyorsanız; her zaman saygın, dürüst ve kaliteli halı yıkama hizmeti sunan Esenler halı yıkama firmamıza ulaşabilirsiniz.

Esenler Halı Yıkama Fabrikası Esenler Halı Yıkama Fabrikası

Hamidiye Esenler Halı Yıkama, halı yıkamanın yanı sıra evde koltuk yıkama, stor ve zebra perde yıkama konusunda da size yardımcı olmak için hafta sonu da dahi 7/24 hizmet sunmaktadır. İstanbul Hamidiye Esenler Halı Yıkama fabrikası telefon numaraları: 0 212 569 09 39 / 0 538 871 09 39

Esenler Halı Yıkama: Halı Yıkama Talebi ve Sipariş

Esenler halı yıkama fabrikası tarafından Esenler’de ücretsiz servis hizmeti ile sunulan halı yıkama aşamaları şu şekildedir:

 

Esenler’de bulunan halı yıkama tesisimize ulaşan halı yıkama talepleriniz, Esenler ve Bağcılar halı yıkama fabrikamızın müşteri hizmetleri tarafından kayda alınarak, servis elemanlarımız sizin belirteceğiniz saatte adresinize yönlendirilmektedir. Adresinize intikal eden servis elemanımız halı ya da kilimlerinizi kapınızdan alarak, adınıza düzenlenen sipariş fişini size teslim eder.

Halı Yıkama uygulaması anında kilim ya da halınızın fabrikamızdaki bir başka halı ile temas etmemesi için halınızın kulakçığına Esenler halı yıkama fabrikası etiketi iliştirilir. Fabrikamıza ulaşan halınız etiketlendikten sonra birer birer ölçülerek metrekaresine göre net olarak maliyeti hesaplanır.

Esenler halı yıkama fabrikası halı yıkama aşamaları:

Halıda bulunan tozun alınması ve varsa lekelere özel işlem uygulaması.

Yapılan ölçüm sonrası metre karesi tespit edilen kilim ve halılar, ayrı ayrı toz alma makinasına verilir. Halı Yıkama işleminin öncesinde tozlarından arındırılan halılar Esenler halı yıkama fabrikamızdaki işinin ehli çalışanlarımız tarafından ayrı ayrı kontrole tabi tutularak leke ve derin kirlere karşı bir takım özel işlem uygulanır.

Unutmamalısınız ki, halıdaki bazı lekeleri halının iplerine ya da rengine bir zarar vermeden çıkarabilmek, hiçbir halı yıkama fabrikasında maalesef ki mümkün olmamaktadır. Siz değerli Esenlerli müşterilerimize verdiğimiz taahhüt, halı ya da kilimlerinize herhangi bir zarar vermeden çıkabilecek taze lekeler için söz konusudur.

Esenler halı yıkama fabrikası olarak iş yerlerinizin ya da evlerinizin önemli eşyalarından bri olan halınıza yıkama esnasında herhangi bir zarar vermeden, üzerinde yer alan lekelerin çıkarılması konusunda %100 Esenler halı yıkama garantisi veriyoruz.

İşte, Esenler halı yıkama, halı yıkama aşamaları:

Esenler halı yıkama fabrikamıza gelen halınız, Esenler halı yıkama tesisimizdeki otomatik halı yıkama makinalarında halınızın imalatında kullanılan malzemesine göre şebeke suyu kullanılarak, organik ve özel halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Halı yıkama son kontrol: hav alma, süpürme, parfümleme ve paketleme işlemi

Yıkama sonrasında özel kurutma odasına alınan halılar, yaklaşık 12 saat içinde kurumaktadır. Ardından halının üzerinde oluşan toz ve tüy parçalarının alınması işlemi ise hav süpürme olarak adlandırılmaktadır.

Esenler halı yıkama yıkama fabrikamızda bulunan otomatik hav alma makinemiz ile bu işlem gerçekleşirken, yıkama sonrası eğer var ise gözden kaçan lekeler gün ışığı altında itinalı bir şekilde kontrole tabi tutulmaktadır. Düşük bir ihtimalle de olsa kontrol esnasında herhangi bir leke göze çarparsa, kontrol tezgahı üzerinde bir takım özel leke sökücü maddeler kullanılarak halıdaki leke çıkarılmaktadır.

Son olarak yıkama sonrasında halıda herhangi bir kötü koku oluşumunun önüne geçmek için halınız parfümlenerek paketlenir ve servise teslim edilir.

Esenler Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz:

 

Esenler halı yıkama, başta Esenler olmak üzere, Atışalanı halı yıkama, Bağcılar halı yıkama, Güngören halı yıkama, Başakşehir halı yıkama ve Kayaşehir halı yıkama ve İstanbul Avrupa yakasında daha birçok bölgede sunduğu ücretsiz servis ağı ile profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Avrupa yakası halı yıkama fabrikaları içerisinde ev hanımları tarafından en çok tercih ve tavsiye edilen Hamidiye Halı Yıkama, sektördeki uzun yılların verdiği deneyim ve modern çağın sunduğu teknolojik halı yıkama fabrikasında derinlemesine halı yıkama, koltuk yıkama, stor ve zebra yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Hızlı Servis

Hamidiye Halı Yıkama, sağladığı ücretsiz servis ağı ile halı, kilim, yolluk ve yorganlarınızı evinizden ya da iş yerlerinizden alıyoruz. Esenler’deki son teknolojiye sahip halı yıkama fabrikasında el değmeden ve anti-bakteriyel olarak yıkama işlemi sonrasında evinize ya da iş yerinize ücretsiz halı yıkama servisi ile teslim etmektedir.

Esenler halı yıkama fabrikasına teslim ettiğiniz halılarınız, imalatı esnasında kullanılan iplik ve diğer malzemelerine ve cinslerine göre tasnif edilmektedir. Bununla birlikte, özelliklerine en uygun halı yıkama şampuanları kullanılarak yıkama yapılmaktadır.

Esenler halı yıkama olarak teslim aldığımız tüm halılara azami ölçüde özen göstermekteyiz. Örnek olarak; her halıya değişik yıkama teknikleri uygulanması gerekmektedir. Her türlü halı yıkama konusunda profesyonel olan Hamidiye Halı Yıkama, bu tekniklerin tümüne sahip tesisinde, özel eğitimli ve kalifiye çalışanlara sahip bir işletmedir.

%100 Memnuniyet Garantisi

Hamidiye Halı Yıkama, halı yıkama sektöründe üstün ve nitelikli personelleri ile hizmet vermektedir. Esenler halı yıkama firmamızın halı ekspertiz hizmetleri ve özel ekipmanları ile sunduğu tüm hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Öyle ki; Hamidiye Halı Yıkama fabrikasından alacağınız tüm halı yıkama ve diğer temizlik hizmetleri Esenler halı yıkama garantisi altındadır. Küçük bir ihtimalle de olsa, Esenler halı yıkama hizmetimizi beğenmemeniz durumunda, aynı hizmeti ücretsiz olarak tekrarlamaktayız.

İstanbul Esenler halı yıkama fabrikasının sunduğu ve başka hiçbir firmada bulamayacağınız nitelikteki halı yıkama hizmetleri ile hemen tanışın. Ayrıca, Esenler halı yıkama ile tanıştıktan sonra bugüne kadar aldığınız tüm halı yıkama hizmetlerini unutun. Esenler halı yıkama fabrikası ve Bağcılar halı yıkama servisi bir Hamidiye Halı Yıkama kuruluşudur.

Hamidiye Esenler halı yıkama firmamız, temizlik faaliyetlerini İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçelerinde sürdürmektedir. İstanbul Esenler Halı Yıkama telefon: 0 212 569 09 39

İstanbul Hamidiye Halı Yıkama fabrikamızın temizlik aşamalarımızı izlemek için Esenler Halı Yıkama YouTube kanalımız yayında!

Esenler Halı Yıkama Twitter‘da!

Kaynak: Keçiören Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Garantili Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 569 09 39